RU UA

Представник в ЄС

MultiManagement
Industrie- und Baustoffgroßhandel
Pinneberger Chaussee 28
22523 Hamburg/Germany

Telefon: +494028795736
Mobil: +4917648644101
E-Mail: multimanagement@gmx.de

Кiм Бонд Флекс Супер

Суміші «Кімтек»

ТОВ «КІМТЕК»
Р/р 26007052602742, Філія “Розрахунковий центр” Приватбанку  м. Київ,
МФО 320649, код 33053934, ИНН 330539326516, № св-ва 38842130

02121, м. Київ, вул. Вірменська, б. 29, т/ф 228-47-26, 067-753-23-60
www.kimtek.com.ua  e-mail: kimtekkimbond@gmail.com


Технічний лист


Суміші «Кімтек»

«Кiм Бонд Флекс Супер»
Гнучке цементне водонепроникне покриття

Властивості

 • сірого кольору;
 • можливість нанесення товщиною до 3мм;
 • висока адгезія до всіх поверхонь;
 • тріщиностійка;
 • водонепроникна;
 • пластична та зручна при нанесенні;
 • стійка до дії різного роду солей та газів;
 • газонепроникна;
 • вологостійка;
 • морозостійка;
 • підвищена стійкість до стиранності;
 • екологічно безпечна.

Сфера застосування

Гнучке цементне водонепроникне покриття «Кiм Бонд Флекс Супер» застосовується для реставрації та ремонту бетонних конструкцій на тонких ділянках де необхідна гарна еластичність та паро проникність,а також забезпечити гарну водонепроникність. «Кiм Бонд Флекс Супер» розроблен для влаштування водонепроникного захисту конструкцій, який руйнується внаслідок дії лужного наповнювача, також застосовують для влаштування водонепроникного дорожнього покриття для гідроізоляції кровель що експлуатуються, балконів, басейнів, бетонних резервуарів, тунелів, герметизації між панельних стиків, тощо.  

Властивості матеріалу дозволяють наносити слої до 2-3мм за один підхід, також де необхідна висока еластичність та висока адгезія до поверхні.

«Кiм Бонд Флекс Супер» гарно застосовувати для реставрації та заповненню стиків при з`єднанні різних матеріалів, також матеріал можна армувати скло, або поліпропіленовою сіткою. Для підсилення  слабких бетонів чи ремонту слід використовувати ґрунтовку «Кiм Бонд Адмікс» для гарної адгезії та укріплення  старого бетону.

Підготовка поверхні

Поверхню підготовити у відповідності з вимогами БНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6‑22‑2001.

Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, не підданою заморожуванню. Поверхню очистити від забруднень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до поверхні (масляні та жирові плями, змащувальні матеріали, особливо опалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні, та ті, що осипаються, видалити.

Проведення робіт

Гнучке цементне водонепроникне покриття - «Кiм Бонд Флекс Супер» високо еластичне цементне покриття, двокомпонентне. Компонент А: суха суміш 8кг в комплекті, та компонент В: жидка фаза  12 кг. Для приготування «Кiм Бонд Флекс Супер» слід змішати два компоненти в компонент В поступово додавати компонент А. Суху суміш поступово додавати в рідину при перемішуванні міксером або дрилем зі спеціальною насадкою. Перемішувати 5 хвилин, доводячи розчинову суміш до однорідної маси без грудочок. Швидкість обертання змішувача повинна складати 400-600 обертів на хвилину. Витримати технологічну паузу 5-10 хвилин для «дозрівання» суміші, після чого перемішати її ще раз. Додавати воду не можна. При досягненні однорідної маси «Кiм Бонд Флекс Супер» можна наносити кистю або шпателем при необхідності застосувати скло або поліпропіленову сітку, також можна наносити методом розпилення. Поверхня повинна бути підготовлена заздалегідь. Для гарної адгезії матеріалу з основою слід використовувати грунтуючу рідину «Кiм Бонд  Адмікс».

Технічні характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними заповнювачами та органічними модифікаторами
Дисперсія Рідина білого кольору
Щільність суміші: прибл. 2 кг/дм3
Відносне подовження 12%
Відкритий час: прибл. 40 хвилин
Час корегування: прибл. 20 хвилин
Міцність на розрив (через 7 днів): 9,1 кгс/см2
Міцність на розрив з поліпропіленовою сіткою (через 7 днів) 14,6 кгс/см2
Термін придатності не менше 50 хв
Водопоглинання по масі за 24 години 2,08%
Витрати: прибл. 2 кг/м2 при товщині 2 мм
Температура застосування: від +5 до +300С
Адгезія до поверхні: не менше 3,3 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Водонепроникність через 28 діб не менше W 8
Мінімальний зміст волоконних модулів в одиниці об`єму не менше 0,2%

Рекомендації

Даний технічний лист встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. При проведенні робіт дотримуватись існуючих правил виконання будівельних робіт та техніки безпеки. Наведені характеристики основані на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях. Виробник має право змінювати рецептури продуктів з метою покращення їх якості.

Виробник не несе відповідальність за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його використання з метою та при умовах, не передбачених даним технічним листом.

При використанні продукту в умовах, що не передбачені даним технічним листом слід отримати консультацію у виробника, або самостійно провести випробування.

Даний технічний лист, а також письмово не підтверджені рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного листа усі попередні стають недійсними.

Строк зберігання

В сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці – не більше 12 місяців з дати виготовлення.

Упаковка

Гнучке цементне водонепроникне покриття  «Кiм Бонд Флекс Супер» постачається комплектами: компонент А  по 8 кг., паперові мішки, та компонент В по 12 кг., рідка фаза пластикове відро. Виробник має право змінювати зовнішній вигляд упаковки.

Зауваження

Роботи проводити в сухих умовах, при температурі повітря та поверхні основи від +5 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Усі наведені в технічному листі показники якості та рекомендації мають силу при температурі навколишнього середовища +20°C та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можливе зміна часу застосування матеріалу, "відкритого часу" та "часу корегування".

Гнучке цементне водонепроникне покриття  «Кiм Бонд Флекс Супер» містить цемент та при взаємодії з водою спричиняє  лужну реакцію, тому, при роботі з нею, захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі, промити їх водою та звернутися до лікаря.


За технічними  консультаціями звертайтесь за
тел./факс: +38 (044) 228-47-26

<< Назад

G Analytics
сайт создан компанией веб студия